Ścianki szklane Poznań

Szkło jest znakomitym elementem dekoracyjnym. Sprawdzi się świetnie we wnętrzach nowoczesnych, ale też klasycznych. Ścianki szklane działowe mają wiele atutów, są przejrzyste, trwałe i solidne, dzięki czemu przepuszczają naturalne światło, a jednocześnie sprawiają wrażenie lekkich i delikatnych.
Współczesne wnętrza mieszkalne i biurowe często są pozbawione ścianek działowych i pozostają otwarte. Czasami jednak zachodzi potrzeba rozgraniczenia różnych stref funkcjonalnych. Wtedy warto sięgnąć po szkło, które znakomicie sprawdzi się w roli ścianki, zapewniając jednocześnie lekkość wnętrza oraz nieograniczony dostęp do światła dziennego, zupełnie inaczej niż przy stawianiu tradycyjnej ściany z betonu czy płyt gipsowych.
Sposób ten jest wykorzystywany często w dużych firmach i przedsiębiorstwach, aby wydzielić przestrzeń do pracy dla każdego pracownika. Tego typu wyznaczenie przestrzeni dla pracownika pozwala im na poczucie swojej własnej przestrzeni, a z drugiej strony daje pracodawcy możliwość na pewien nadzór nad ich pracą. Ścianki szklane sprawdzą się także jako nowoczesne rozwiązanie do domu czy mieszkania, będą znakomitą propozycją mi.in. do łazienki jako kabiny prysznicowe. Są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Dzięki szklanym taflom możemy zyskać nową ścianę w domu, czy firmie bez kosztownego remontu i bałaganu, jak przy stawianiu ściany z betonu lub gipsu.


Ścianki działowe szklane – solidność i najwyższa jakość

Wykonywane przez nas ścianki szklane są z wysokiej jakości szkła hartowanego, cechuje je odporność na:

  • pęknięcia,
  • zadrapania,
  • uszkodzenia mechaniczne.
Nasze ścianki spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa, jakie są stawiane przed tego typu materiałami. Zajmiemy się kompleksowo Państwa zamówieniem od doradztwa, wykonania pomiarów, po profesjonalną realizację i montaż. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej szkła i okuć istnieje możliwość dobrania ich zgodnie z indywidualnymi upodobaniami i potrzebami. Szklane ścianki zajmują mało miejsca, co pozwoli nam zaoszczędzić na stracie przestrzeni. Istnieje możliwość oprawienia szkła w ramy, dzięki czemu stają się one bardzo funkcjonalne, można je przesuwać, otwierać i zamykać. Możemy w ten sposób zmienić całkowicie układ wnętrza i sprawić, że będzie prezentowało się niekonwencjonalnie.

Czas realizacji wynosi około 3 tygodnie.