prev next

 Firma nasza od samego początku zajmuje się wyrobami ze szkła hartowanego. Oferta naszej firmy jest skierowana do firm jak i również dla klientów indywidualnych, którzy idąc z duchem czasu zamierzają zastosować rozwiązania szklane w swoich gospodarstwach domowych.

 Wyroby ze szkła charakteryzują się wysokimi walorami funkcjonalnymi oraz estetycznymi, co czyni je niesłychanie modnymi i sprawia, iż pomieszczenia, w których zostały zastosowane prezentują się w niekonwencjonalny sposób. Szkło oraz inne elementy, których używamy do wyrobu naszych produktów są najwyższej jakości. Tafle szklane spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa jakie przed nimi są stawiane. Szeroka gama kolorystyczna szkła jak i okuć pozwoli Państwu na dokonanie odpowiednich wyborów.
 Nasza firma gwarantuje kompleksową obsługę realizacji inwestycji począwszy od doradztwa w typowych oraz nietypowych projektach, poprzez wykonania projektu wg indywidualnego zlecenie inwestora, kończąc na profesjonalnym montażu. Indywidualne podejście do każdego klienta jest dla nas sprawą niezmiernie ważną, dlatego nasi doradcy dołożą wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do stałej współpracy projektantów, architektów, biura projektowe. Warunki współpracy i szczegóły pod adresem email: info@staglass.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Z poważaniem

Zespół F.H.U. STAGLASS