Balustrady szklane Poznań

Coraz częściej w budownictwie pojawiają się balustrady szklane. Mogą one być montowane zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz, stanowiąc ograniczenie przestrzeni balkonów lub spełniając funkcję zabezpieczania powierzchni komunikacyjnych. Szklane balustrady to połączenie wysokiej jakości stali nierdzewnej ze szkłem bezbarwnym (istnieje możliwość zastosowania innego rodzaju szkła lub wypełnienia). Staranne wykonanie daje efekt trwałego i estetycznego produktu.
Konstrukcje ze szkła hartowanego są połączeniem funkcjonalności i estetyki, mogą być samonośne, całoszklane, zewnętrzne jak i wewnętrzne. Wykonujemy klasyczne balustrady szklane, ale również oryginalne szklane balustrady na indywidualne zamówienie. Takie balustrady to znak nowoczesności, coraz częściej są one stosowane przez architektów w ich projektach.
Za wyborem szklanych balustrad przemawia wiele korzyści, są przede wszystkim łatwe w utrzymaniu czystości i bezproblemowe w konserwacji. Ponadto są wysoce odporne na warunki atmosferyczne i charakteryzuje je duża stabilność i wytrzymałość. Ich niepowtarzalny design i estetyczny wygląd, sprawi, że wnętrze będzie wyjątkowo się prezentowało i zachwycało odwiedzających nas gości.Szklane balustrady - najwyższy stopień bezpieczeństwa

Jeśli nadal mają Państwo pytania i obawy w kwestii bezpieczeństwa i trwałości szklanych balustrad, możemy rozwiać wszystkie te wątpliwości. Balustrady szklane są niezwykle bezpieczne, ponieważ tworzy się je z wysokiej jakości szkła hartowanego lub laminowanego, które zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa. Kilka szklanych warstw połączonych folią zabezpiecza przed wykruszeniem lub stłuczeniem tego typu balustrad. Wykonywane przez nas balustrady szklane są bezpieczne i wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, dzięki czemu mogą spełniać swoją funkcję i cieszyć swoim nowoczesnym wyglądem przez wiele lat.
Oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od doradztwa technicznego, zdjęcia pomiarów, po wykonanie i profesjonalny montaż. Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania w kwestii balustrad szklanych. Zapraszamy do obejrzenia galerii prezentującej wykonane realizacje z tego zakresu u naszych Klientów i zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług Staglass.

Czas realizacji wynosi około 3 tygodnie.