Drzwi Szklane Poznań

Drzwi szklane będą znakomitym dopełnieniem wnętrza o charakterze klasycznym, a także nowoczesnym. Szkło jest niezwykle eleganckie i dodaje pomieszczeniom niekonwencjonalnego wyglądu. Nasza firma realizuje drzwi szklane w systemie bezramowym, jak też w ościeżnicach drewnianych, aluminiowych, stalowych. Oferujemy bogatą gamę kolorystyczną i wiele wzorów ościeżnic drewnianych, co pozwala na idealne ich dopasowanie i zaaranżowanie pomieszczenia według Państwa potrzeb oraz oczekiwań.
Wielką zaletą szklanych drzwi jest bardzo dobra przepuszczalność światła, która zapewni jasność w sąsiadujących wnętrzach. Należy jednak pamiętać, że wybierając drzwi szklane, nie zapewnią one tak wysokiego poziomu prywatności pomieszczenia jak pełne drzwi.
Drzwi szklane mogą być wykonane z różnych rodzajów szkła, mogą być całkowicie przezroczyste lub matowe, istnieje także możliwość wykonania na nich dowolnego wzoru za pomocą piaskowania. Posiadamy również szeroką paletę kolorów okuć do szkła począwszy od stali nierdzewnej, srebrnej anody (surowe aluminium), mosiądzu, aż po kolory według wzornika RAL. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt drzwi szklanych, które znakomicie sprawdzą się zarówno w domach i mieszkaniach, jak też budynkach użyteczności publicznej czy biurach.

Szklane drzwi – najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Oferowane drzwi szklane produkujemy w Poznaniu ze szkła hartowanego grubości 8 i 10 mm. Są niezwykle funkcjonalne i wysoce bezpieczne, dzięki materiałom najwyższej jakości zachowują odporność na zadrapania, otarcia czy pęknięcia. Szklane drzwi sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Aby inwestycja była dla nas satysfakcją, należy wybierać sprawdzonych specjalistów, z dużym doświadczeniem w branży, którzy korzystają z odpowiednich materiałów i prawidłowo osadzą drzwi.
Staglass wykonuje również szklane drzwi przesuwne. Stosuje się je zazwyczaj wtedy, gdy szerokość otworu przekracza wymiary typowych skrzydeł drzwiowych (powyżej 90 cm) lub wtedy, gdy zwykłe drzwi utrudniają aranżację wnętrza. Możemy takie rozwiązanie zastosować, gdy potrzebujemy połączyć dwa pomieszczenia w domu, np. salon z kuchnią, ale jednocześnie chcemy, aby były od siebie w pewien sposób odseparowane. Oferujemy wykonanie drzwi przesuwnych w systemie okuć punktowych, a także z systemem profilowym.

Czas realizacji wynosi około 3 tygodnie.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii naszych realizacji drzwi szklanych.