Drzwi Szklane Poznań

Zamontowane na stałe w mieszkaniu drzwi szklane mogą stać się wprost idealnym dopełnieniem wystroju wnętrza. Drzwi zaprojektowane i wykonane według oczekiwań klienta idealnie wkomponowują się w wystrój wnętrza niejednego pomieszczenia. Nasza firma realizuje drzwi szklane w systemie bezramowym jak i również w ościeżnicach drewnianych, aluminiowych, stalowych. Posiadamy bogatą gamę kolorystyczną oraz wiele wzorów ościeżnic drewnianych. 


Produkcja drzwi szklanych w Poznaniu

Produkujemy drzwi szklane w Poznaniu ze szkła hartowanego o grubości 8 i 10 mm. Paleta kolorów okuć do szkła jest również bardzo szeroka, począwszy od stali nierdzewnej, srebrnej anody (surowe aluminium), mosiądzu, aż po kolory według wzornika RAL. Dzięki pełnemu wachlarzowi możliwych realizacji nasze projekty drzwi szklanych świetnie sprawdzą się zarówno w domach, mieszkaniach, jak i w budynkach użytku publicznego czy biurach.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią realizacji drzwi szklanych wykonanych przez Staglass Poznań.

Drzwi szklane wyglądają nowocześnie i elegancko, ale sprawdzą się również w bardziej klasycznych wnętrzach. Wykonane z różnych rodzajów szkła, mogą być całkowicie przezroczyste lub matowe, można na nich również wykonać dowolny wzór za pomocą piaskowania. Duża gama kolorów sprawia, że ​​opcje aranżacji w tym elemencie są naprawdę duże, więc każdy, kto jest zainteresowany takim wariantem drzwi, powinien znaleźć coś dla siebie. Ich wielką zaletą jest bardzo dobra przepuszczalność światła, które zapewnia wyjątkową jasność w sąsiadujących pomieszczeniach.

Idealne zastosowanie drzwi szklanych w twoim pomieszczeniu


Większość osób w swoim mieszkaniu decyduje się na znalezienie najbardziej odpowiedniego rodzaju produktów, które idealnie odzwierciedlą ich charakter i gust wnętrzarski. Jednym z takich produktów oferowanych na rynku będą niewątpliwie drzwi szklane, które doskonale sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. 
Szklane drzwi są niezwykle praktyczne, jednak warto wybierać wyłącznie doświadczonych specjalistów, którzy zaproponują nam najwyższej jakości szkło i prawidłowo osadzą drzwi. Wybierając drzwi warto zwrócić uwagę także na wystrój całego wnętrza, aby szklane elementy tworzyły spójną całość z wystrojem.
Decydując się na drzwi szklane, warto również pamiętać, że nie będą one zapewniać tak wysokiego poziomu intymności pomieszczenia jak pełne drzwi. Szklane drzwi są chętnie wybierane w biurach i pomieszczeniach usługowych, ponieważ tworzą niezwykle efektowny charakter wnętrza, ale z powodzeniem mogą być stosowane także we wnętrzach mieszkalnych.