Kabiny prysznicowe na wymiar Poznań 

Niewątpliwie szklana kabina prysznicowa na wymiar stanowi o bogatym wyposażeniu każdej łazienki. Nasza firma może przygotować dla Państwa zabudowę każdej wnęki prysznicowej, począwszy od prostych pojedynczych drzwiczek szklanych aż do skomplikowanych wielokątowych, wielowymiarowych zabudów kabin prysznicowych na wymiar. Istnieje również możliwość zastosowania systemów przesuwnych w zabudowach prysznicowych. Produkowane przez nas kabiny wyposażone są w zawiasy, uszczelki oraz wszystkie inne potrzebne elementy. Kabiny prysznicowe wykonujemy ze szkła hartowanego 8 mm w systemie bezramowym. Kabiny prysznicowe na wymiar mogą być zastosowane w miejscach bardzo nietypowych np. poddasza.

Lustra na wymiar

W łazienkach naszych Klientów nie może zabraknąć również luster na wymiar. Zajmujemy się realizacją nietypowych zleceń w Poznaniu oraz tworzymy małe lustra na wymiar. Nowoczesny wystrój wnętrza często korzysta z estetyki jaką każdemu wnętrzu może dodać odpowiednie lustro na wymiar

Estetyczne lustro o klasycznym lub bardziej nowoczesnym kształcie doda szyku każdego pomieszczeniu. Warto skorzystać z możliwości stworzenia lustra na wymiar, dzięki której możliwe jest dokładnie odtworzenie marzeń klienta o wyglądzie wnętrza łazienki czy sypialni.

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji - Staglass Poznań.


Szkło hartowane stosowane jest przez nas w produkcji szklanych paneli w kuchni, balustrad szklanych, kabin prysznicowych oraz luster do łazienek. Głównie zastosowanie znajduje w naszych drzwiach szklanych projektowanych na wymiar. Szkło hartowane może być dodatkowo używane ze szklanymi ścianami, kabinami prysznicowymi, szklanymi panelami. Szkło hartowane jest około 7 razy mocniejsze niż zwykłe szkło, znacznie zmniejsza ryzyko zranienia, gdy panel szklany pęknie, ma wysoką odporność na zmiany temperatury. Nazywane jest bezpiecznym szkłem. 

Użyteczna funkcjonalność luster wykonanych na wymiar przez Staglass Poznań


Lustra spełnieniają dwie funkcje w naszych wnętrzach. Pozwalają nam się przejrzeć być ocenić nasz wygląd i ubiór lub ułatwiają nam czesanie i malowanie, Nie można jednak powiedzieć, że jest to najważniejsza funkcja lustra - ma także dekoracyjną rolę do spełnienia. Ładne lustra mogą dodać charakteru wnętrzu, a źle dobrane mogą zrujnować oryginalny pomysł na wystrój wnętrz. Lustro pozwala również optycznie poszerzyć przestrzeń, dlatego tak często jest wybieranym dodatkiem do małych pomieszczeń.