Szklane kabiny prysznicowe na wymiar Poznań

Szkło daje nieograniczone możliwości zastosowania w aranżacji wnętrz i sprawia, że są one bardziej przestrzenne i eleganckie. O bogatym wnętrzu każdej łazienki, czy to w stylu klasycznym czy nowoczesnym, niewątpliwie świadczy szklana kabina prysznicowa.
Nasza firma podejmie się przygotowania zabudowy każdej wnęki prysznicowej, począwszy od prostych pojedynczych drzwiczek szklanych, aż po skomplikowane wielokątowe i wielowymiarowe zabudowy kabin prysznicowych na wymiar. Ponadto istnieje również możliwość zastosowania systemów przesuwnych w zabudowach prysznicowych.
Produkowane przez Staglass kabiny prysznicowe wyposażone są w zawiasy, uszczelki, a także wszystkie inne potrzebne elementy. Szklane kabiny prysznicowe na wymiar są rozwiązaniem, które pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w łazience, co jest bardzo ważne z uwagi na często mały metraż tych pomieszczeń. Będą efektownie prezentowały się zarówno w prysznicach z brodzikiem, jak też w modelach bez brodzika.Kabiny prysznicowe z hartowanego szkła

Oferowane przez nas szklane kabiny prysznicowe wykonujemy ze szkła hartowanego 8 mm w systemie bezramowym. Szkło hartowane jest około 7 razy mocniejsze od zwykłego szkła, dzięki czemu znacznie zmniejsza się ryzyko zranienia, gdyby panel szklany uległ pęknięciu. Dzięki temu nazywane jest bezpiecznym szkłem. Dodatkowo szkło hartowane ma wysoką odporność na zmiany temperatury i doskonale sprawdza się w warunkach podwyższonej wilgotności.
Kabina prysznicowa na wymiar pozwala na zrealizowanie indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta, istnieje możliwość zastosowania takiej kabiny również w miejscach bardzo nietypowych, jak np. poddasza. Nasza firma gwarantuje kompleksową obsługę realizacji Państwa zamówienia, począwszy od doradztwa technicznego, poprzez wykonanie, aż po profesjonalny montaż.
Najwyższa jakość stosowanego w kabinach szkła, jego bezpieczeństwo i łatwość w utrzymaniu czystości, sprawią, że wykonana przez nas kabina prysznicowa na wymiar będzie służyła przez wiele lat i zachowa swój piękny wygląd. Zachęcamy do obejrzenia galerii, w której zostały zaprezentowane przykładowe realizacje kabin prysznicowych wykonanych u naszych Klientów.

Czas realizacji wynosi około 3 tygodnie