Kabiny prysznicowe na wymiar Poznań 

Niewątpliwie szklana kabina prysznicowa na wymiar stanowi o bogatym wyposażeniu każdej łazienki. Nasza firma może przygotować dla Państwa zabudowę każdej wnęki prysznicowej, począwszy od prostych pojedynczych drzwiczek szklanych aż do skomplikowanych wielokątowych, wielowymiarowych zabudów kabin prysznicowych na wymiar. Istnieje również możliwość zastosowania systemów przesuwnych w zabudowach prysznicowych. Produkowane przez nas kabiny wyposażone są w zawiasy, uszczelki oraz wszystkie inne potrzebne elementy. Kabiny prysznicowe wykonujemy ze szkła hartowanego 8 mm w systemie bezramowym. Kabiny prysznicowe na wymiar mogą być zastosowane w miejscach bardzo nietypowych np. poddasza.

Lustra na wymiar

W łazienkach naszych Klientów nie może zabraknąć również luster na wymiar. Zajmujemy się realizacją nietypowych zleceń w Poznaniu oraz tworzymy małe lustra na wymiar. Nowoczesny wystrój wnętrza często korzysta z estetyki jaką każdemu wnętrzu może dodać odpowiednie lustro na wymiar

Estetyczne lustro o klasycznym lub bardziej nowoczesnym kształcie doda szyku każdego pomieszczeniu. Warto skorzystać z możliwości stworzenia lustra na wymiar, dzięki której możliwe jest dokładnie odtworzenie marzeń klienta o wyglądzie wnętrza łazienki czy sypialni.

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji - Staglass Poznań.