Lustra na wymiar - Poznań

Lustra na wymiar to propozycja dla osób poszukujących innych rozwiązań, niż gotowe produkty dostępne od ręki w sklepach. W domach i mieszkaniach nie może zabraknąć luster, są one nieodzownym elementem aranżacji wnętrz, przedpokoi, łazienek, a także sypialni. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde, nawet najbardziej niekonwencjonalne zamówienie w kwestii luster, tworzymy również małe lustra na wymiar.
Lustro to dodatek pasujący zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego stylu wnętrza. Jego estetyka doda szyku i elegancji, a dekoracyjność sprawi, że wnętrze nabierze nietuzinkowego wyglądu. Lustro pozwoli również optycznie powiększyć przestrzeń, przez co jest dodatkiem bardzo często wybieranym do małych pomieszczeń.

Lustra na wymiar z montażem - użyteczna funkcjonalność

Lustra na wymiar oferowane przez naszą firmę produkowane są ze szkła hartowanego, niezwykle mocnego i odpornego na zadrapania, otarcia i uszkodzenia mechaniczne, co pozwoli korzystać z niego przed długi czas. Oferujemy lustra łazienkowe, do sypialni, salonu i przedpokoju, fryzjerskie, ozdobne i dekoracyjne oraz oprawy do luster.
Wykonamy lustro na indywidualne zamówienie, dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zaletą naszej oferty jest to, że Klient ma możliwość sam zdecydować o kształcie, wielkości i kolorze lustra. Istnieje możliwość zamówienia lustra okrągłego, owalnego lub prostokątnego, do powieszenia lub wolnostojącego.
Zapewniamy kompleksową obsługę i doradztwo. Zajmiemy się pomiarami, wykonaniem i transportem lustra, dokonamy również stosownego montażu (przykleimy je lub umocujemy). Oferujemy także przycinanie, oprawianie i matowanie luster. Bogata oferta wzorów sprawia, że każdy może dopasować zamawiane lustro do stylu i charakteru wnętrza, które ma ono ozdobić.