Panele szklane w kuchni w Poznaniu

Szkło w kuchni jest jeszcze mało popularne lecz staje się coraz bardziej dostrzegane przez projektantów. Zastosowanie szkła w kuchni oprócz elementu dekoracyjnego spełnia jeszcze jeden bardzo ważny element, a mianowicie łatwość w utrzymaniu czystości. Panele szklane nie posiadają licznych fug jak to ma miejsce przy tradycyjnych płytkach przez co nawet po latach użytkowania kuchnia wygląda jak nowa. Staglass Poznań realizuje projekty paneli szklanych na wymiar w Poznaniu. Oferujemy zarówno gładkie panele szklane, jak i panele szklane malowane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią.
Szklane panele do kuchni stają się coraz bardziej popularne. Pozwalają na wyjątkową dekorację przestrzeni, są sprawdzoną alternatywą dla płytek. Zazwyczaj instaluje się je w przestrzeni między blatem kuchennym, a szafkami kuchennymi. Są one również używane do dekoracji przestrzeni nad stołem.

Szklane panele jako dekoracja kuchni

Szklane panele do kuchni to świetny sposób na wzbogacenie nowoczesnej aranżacji. Pięknie komponują się z jednobarwnymi szafkami z minimalistycznymi frontami. Najczęściej stosowane w minimalistycznych aranżacjach są szklane panele z kawą. Ta niezwykła dekoracja sprawdzi się również w pomieszczeniach o nieco bardziej klasycznym wnętrzu. Kuchnia w stylu angielskim lub francuskim powinna być dekorowana szklanymi panelami z motywem owocowym lub z winem. Szklane panele do kuchni można dodatkowo oświetlić. W takim przypadku staną się źródłem klimatycznego, subtelnego światła, które pomoże zbudować niepowtarzalną atmosferę w kuchni. Wszystkie szklane panele do kuchni oferowane przez nas są projektowane na wymiar. Co ważne, są bardzo łatwe w montażu i naprawdę bezproblemowe w utrzymaniu czystości. Nie pochłaniają wilgoci, dzięki czemu z powodzeniem mogą być stosowane w miejscach narażonych na parę wodną.
Zapraszamy do zapoznania się z przykładami szklanych paneli do kuchni, które zamieściliśmy w naszej galerii. Jeśli jednak wciąż szukasz pomysłu na aranżację wnętrza, zachęcamy do kontaktu, pomożemy wybrać najciekawszy projekt.